ORGANİZE İŞ GÜVENLİĞİ OLARAK 14 YILLIK TECRÜBEMİZİ SİZLERLE PAYLAŞIYORUZ

ORGANİZE İSG

Çaışanların sağlık ve güvenliğinin korunması anayasal bir haktır. Bu hakkın uygulanaya geçilmesinde en önemli araç ise İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu 30 Haziran 2012 tarihinde yürürlüğe girerek mevzuattaki dağınıklığın giderilmesi, kapsamın genmişletilmesi ve bütüncül proaktif bir yaklaşım sergilenmesi konusunda yeni bir süreç başlatılmıştır. Bu süreçte İş Sağlığı ve Güvenliği alanında idealist, tecrübeli, çözüm odaklı çalışan güler yüzlü ve dinamik kadromuzla yanınızda yer almaktan mutluluk duyaruz.

VİZYON MİSYON

VİZYONUMUZ
Firmamızın ulusal / uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan kuruluş olmak.
MİSYONUMUZ
Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak, onlara en doğru kanaldan en uygun çözüm ve değer önerilerini sunan ,etik değerlerinin ve sosyal sorumluluğunun bilincinde olarak dünya standartlarında sürdürülebilir karlılık ve verimlilikle faaliyet gösteren, müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firma olmaktır.

BAŞLICA ÇÖZÜMLERİMİZ

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ HİZMETLERİ
ÇEVRE DANIŞMANLIĞI
YANGIN EĞİTİMLERİ
İLKYARDIM EĞİTİMLERİ
PERİYODİK KONTROLLER
KALİTE VE DİĞER HİZMETLER
İrtibat Numaramız

+90 262 643 50 43

İletişim Bilgileri

Bilgilendirme Formu

HİZMETLERİMİZ HAKKKINDA BİLGİ ALMAK İÇİN BÜLTENE KAYDOLUN